מחנה וויסטה מאפשרת לחניכים לבחור בן מגוון סדנאות טכנולוגיות. בכל סדנא יש משימות והפעלות שיקנה לחניכים ביטחון והבנת השפה.

עיצוב והדפסת 3D

מאפשר לילדים ללמוד כיצד מפעילים את המצאת המאה ה-21 , ולראות כיצד בעזרת הדמיון היצירתי שלהם, חומר גלם מתאים ומדפסת תלת מימד איכותית הם מצליחים להפוך דמיון למציאות.

עיצוב בקנבה

כל חניך יכול להפוך למעצב גרפי. נעניק ידע רחב באפשרויות תוכנת קנבה מאפשרת. התוכנה היא קלילה וכיפית לעיצוב גרפי, המאפשרת יצירת תוצרים גרפים איכותיים במהירות ובקלות.

יוטיוברים צעירים

נעניק לחניכים מיומנויות למקצועות המחר, שיפור ביטחון עצמי, יכולת ביטוי וידע בעולם עיצוב ועריכת וידאו תוך כדי יצירה כיפית, מעניינת ועכשווית.

שפת פייתון

נלמד את שפת פייתון (PYTHON) שהיא השפה מבין המובילות היום בתעשיית ההייטק. לא מעט חברות מבוססות על תוכנה זו ולכן יש ביקוש משמעותי למתכנתים המכירים אותה.

אנגלית עם מיינקראפט

נלמד אנגלית באמצעות משחק, נעשיר את אוצר המילים, נבנה וניצור עולמות במשחק עם משימות והפעלות כיפיות והכל תוך כדי תהליך למידה באנגלית שיקנה ביטחון לילדים והבנת השפה.

לתכנת במיינקראפט

המטרה לגרום לחניכים לאהוב ולהתחבר לעולם התכנות. החניכים יקבלו רקע וידע בתחום, יפתחו את החשיבה הלוגית, יחזקו מיומנויות טכניות והכל תוך כדי חוויה כייפית באמצעות משחק האהוב מיינקראפט.

.

פיתוח ויצירת משחקי מחשב

נלמד על פלטפורמה לפיתוח משחקים מתקדמת. החניכים בקורס יפתחו בעצמם משחקי מחשב שיוכלו להוריד למחשב או לפלאפון ולשחק עם חברים. נלמד מושגי יסוד בקוד ותכנות בצורה חוויתית ומהנה.

פיתוח אפליקציות

החניכים ילמדו ליצור אפליקציות. קורס פיתוח אפליקציות לנערחם מקנה יכולת חשיבה עצמאית ויצירתית לפיתוח רעיונות למיזמים עסקיים, חברתיים או מדעיים בסלולר.

חייג עכשיו דילוג לתוכן